SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
