SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
