SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
