SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußbereich

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Left Sidebar
de: Seitenleiste links

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü
