SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
