SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Help
es: Ayuda

en: Footer
es: Pie de página

en: Left Sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Main menu
es: Menú principal

en: Secondary menu
es: Menú secundario
