SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Left Sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
