SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
