SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
