SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
