SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
