SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Content Top
pt: Acima no conteúdo

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
