SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conţinut

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
