SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Main menu
ru: Основные ссылки

en: Secondary menu
ru: Дополнительные ссылки
