SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
