SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
