SuperClean (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Підвал

en: Left Sidebar
uk: Ліва панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню
