Supercool (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Date
ar: التاريخ

en: Link
ar: رابط

en: Views
ar: الرؤى

en: Comment
ar: التعليق

en: Domain
ar: النطاق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: and
ar: و
