Supercool (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Date
be: Дата

en: Link
be: Спасылка

en: Comment
be: Каментар

en: Domain
be: Дамен

en: and
be: і
