Supercool (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Date
bg: Дата

en: Link
bg: Линк

en: Views
bg: Изгледи

en: Comment
bg: Коментар

en: and
bg: и
