Supercool (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: Comment
ca: Comentari

en: Domain
ca: Domini

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: and
ca: i
