Supercool (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: and
el: και
