Supercool (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Date
fa: تاریخ

en: Link
fa: پیوند

en: Views
fa: نماها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Domain
fa: دامنه

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: and
fa: و
