Supercool (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Date
hi: तारीख

en: Link
hi: कड़ी

en: Views
hi: द्रश्य

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: and
hi: और
