Supercool (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Date
is: Dagsetning

en: Link
is: Hlekkur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Comment
is: Ummæli

en: Percentage
is: Prósenta

en: and
is: og
