Supercool (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Link
km: តំណ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Domain
km: ដែន

en: and
km: និង
