Supercool (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Date
pt: Data

en: Link
pt: Ligação

en: Views
pt: Visualizações

en: Comment
pt: Comentar

en: Domain
pt: Domínio

en: and
pt: e
