Supercool (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: and
ta: மற்றும்
