Supercool (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: Views
th: ดู

en: Domain
th: โดเมน

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: and
th: และ
