Supercool (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Comment
ast: Comentariu

en: Domain
ast: Dominiu
