Supercool (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Date
cy: Dyddiad

en: Link
cy: Dolen

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Comment
cy: Sylw

en: and
cy: ac
