Supercool (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Date
da: Dato

en: Comment
da: Kommentar

en: Domain
da: Domæne

en: Percentage
da: Procent

en: CSS class(es)
da: CSS klasse(r)

en: and
da: og

en: Masquerade
da: Skift bruger

en: You are now masquerading as !masq_as.
da: Du udgiver dig nu for !masq_as.
