Supercool (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Date
eo: Dato

en: Link
eo: Ligilo

en: Views
eo: Vidoj

en: Comment
eo: Komento

en: and
eo: kaj
