Supercool (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Date
gl: Data

en: Link
gl: Ligazón

en: Views
gl: Vistas

en: Comment
gl: Comentario

en: Domain
gl: Dominio

en: and
gl: e
