Supercool (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Date
hr: Datum

en: Link
hr: Poveznica

en: Comment
hr: Komentar

en: Domain
hr: Domena

en: and
hr: i
