Supercool (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Date
it: Data

en: Views
it: Viste

en: Comment
it: Commento

en: Domain
it: Dominio

en: Percentage
it: Percentuale

en: and
it: e
