Supercool (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Date
ja: 日付

en: Link
ja: リンク

en: Views
ja: ビュー

en: Comment
ja: コメント

en: Domain
ja: ドメイン

en: Pathauto
ja: 自動エイリアス設定

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Copyright
ja: 著作権

en: CSS class(es)
ja: CSSのクラス

en: and
ja: かつ

en: Contact Form
ja: お問い合わせフォーム
