Supercool (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Pathauto
my: လမ်းကြောင်းအားအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ပါ
