Supercool (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Date
oc: Data

en: Link
oc: Ligam

en: Views
oc: Vistas

en: Comment
oc: Comentari

en: Domain
oc: Domeni

en: and
oc: et

en: You are now masquerading as !masq_as.
oc: Fasètz ara passar per !masq_as.
