Supercool (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Date
pl: Data

en: Link
pl: Odnośnik

en: Views
pl: Widoki

en: Comment
pl: Komentarz

en: Domain
pl: Domena

en: Percentage
pl: Procenty

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: CSS class(es)
pl: Klasa(y) CSS

en: and
pl: i
