Supercool (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Date
pt: Data

en: Comment
pt: Comentário

en: Domain
pt: Domínio

en: Percentage
pt: Porcentagem

en: and
pt: e

en: You are now masquerading as !masq_as.
pt: Você está mascarado como !masq_as.
