Supercool (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Date
ur: تاریخ

en: Link
ur: ربط

en: Views
ur: ویوز

en: Comment
ur: تبصرہ

en: and
ur: اور
