Supercool (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Date
az: Tarix

en: Views
az: Görünüşlər

en: Comment
az: Şərh

en: Domain
az: Domen

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: and
az: və
