Supercool (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: and
bo: དང་
