Supercool (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Views
fi: Näkymät

en: Comment
fi: Kommentti

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: CSS class(es)
fi: CSS-luokka / -luokat

en: and
fi: ja

en: Menu translation
fi: Valikon käännös
