Supercool (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Views
he: היבטים

en: Comment
he: תגובה

en: Domain
he: דומיין

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: and
he: וגם

en: Masquerade
he: התחפשות

en: You are now masquerading as !masq_as.
he: הנך מזוהה כעת כ!masq_as.
