Supercool (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Comment
kk: Пікір

en: and
kk: және
