Supercool (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
