Supercool (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Date
mn: Огноо

en: Link
mn: Холбоос

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Domain
mn: Домэйн

en: and
mn: ба
