Supercool (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: and
ne: र
